Co To Jest Kredyt Na Oswiadczenie?

Kredyt na oświadczenie jest formą kredytu gotówkowego, który uzyskać można bez konieczności przedstawiania jakichkolwiek dodatkowych zaświadczeń. W teorii, dla uzyskania kredytu tego rodzaju konieczne jest złożenie oświadczenia o zarobkach, jednak w praktyce banki i tak weryfikują zdolność oraz wiarygodność kredytową.
Kredyty na oświadczenie to możliwość zaciągnięcia zobowiązania bez konieczności uzyskania dokumentów finansowych – np. zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach od pracodawcy. Oświadczenie nie musi być wcześniej przygotowane, może być sporządzone w momencie składania wniosku.

Co oznacza pożyczka na oświadczenie?

Pożyczka na oświadczenie jest formą kredytu gotówkowego, który można przeznaczyć na dowolne cele. Uzyskanie tego rodzaju pożyczki wiąże się z wypełnieniem wniosku i podpisaniem przez kredytobiorcę oświadczenia o zarobkach. Z reguły nie wymaga on przedstawiania jakichkolwiek dodatkowych zaświadczeń.

Czy można wziąć kredyt na oświadczenie?

Kredyt na oświadczenie nie wiąże się z wieloma warunkami, jakie musi spełnić kredytobiorca. W większości przypadków okazuje się, że należy jedynie przedłożyć bankowi oświadczenie o zarobkach. Zdarza się, że bank może przedstawić nieco więcej wymagań.

Jak wziasc kredyt w Santander?

 1. Zaloguj się Zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej. Wejdź do zakładki Oferta banku i złóż wniosek o kredyt.
 2. Zadzwoń do nas. Zadzwoń pod numer 61 885 17 74 i zapytaj doradcę o kredyt gotówkowy.
 3. Przyjdź do oddziału. Zapytaj naszego doradcę o szczegóły oferty.

Jak uzyskać kredyt na działalność gospodarczą?

Aby otrzymać kredyt na otwarcie firmy, przedsiębiorca musi złożyć wniosek kredytowy wraz z dokumentami rejestracyjnymi firmy, i przejść przez badanie zdolności kredytowej; zostanie także poproszony o przedstawienie biznesplanu, a najprawdopodobniej również ustanowienie zabezpieczenia spłaty kredytu.

Jak dostać kredyt bez zdolności kredytowej?

W praktyce kredyt bez zdolności kredytowej nie istnieje, a błędnie tym pojęciem nazywa się pożyczki bez zdolności kredytowej. Te z kolei udzielane są przez parabanki lub inne instytucje finansowe. Często oferują rozmaite promocje z tzw. zerowym RRSO dla nowych klientów.

See also:  Jaki Podatek Od Kupna Samochodu?

Jak wziąć pożyczkę na poczcie?

Jak wziąć „Pożyczką na Poczcie”

Jak nietrudno się domyślić, pożyczka dostępna jest w każdej placówce Poczty Polskiej. Do jej otrzymania wystarczy dowód osobisty oraz złożenie oświadczenia o dochodach. Nie potrzebujemy zaświadczenia wysokości zarobków ani wyciągu z rachunku bankowego.

Który bank daje kredyt na dowód?

kredyt na oświadczenie w BNP Paribas – kredyt do 200 000 zł, okres spłaty do 10 lat, całkowicie przez internet, RRSO: 12,41%, kredyt na oświadczenie w Banku Pocztowym – kredyt od 300 zł nawet do 200 000 zł, okres kredytowania do 120 miesięcy, RRSO: 13,58.

W jakim banku można dostać kredyt bez zaświadczeń?

Dla przykładu nowi klienci banku PKO BP mogą otrzymać kredyt bez zaświadczeń w ramach oferty Mini Ratka.

Poniżej znajdziesz listę wszystkich banków, w których otrzymasz takie zobowiązanie.

 • Bank Millennium,
 • Bank PKO,
 • BNP Paribas,
 • Citi Handlowy,
 • Credit Agricole,
 • ING Bank Śląski,
 • mBank,
 • PKO BP,
 • Czy można kłamać we wniosku o raty?

  Każdy może omyłkowo podać błędne dane we wniosku pożyczkowym. Co innego kiedy podajesz fałszywe informacje, aby tym sposobem uzyskać dodatkowe pieniądze. Wpisując nieprawdziwe źródła dochodów lub zawyżając wynagrodzenie, ktoś może starać się poprawić swoją zdolność kredytową, a tym samym otrzymać pozytywną odpowiedź.

  Do jakiej kwoty raty na dowód?

  Sprzedaż ratalna jest regulowana przez Kodeks cywilny. Zgodnie z nim, sprzedawca może odstąpić od umowy sprzedaż w formie rat na dowód z powodu niezapłacenia raty tylko wtedy, gdy klient zalega z zapłatą co najmniej dwóch rat, a łączna suma zaległych zobowiązań przewyższa 20 procent ceny nabywanego towaru.

  Jak bank weryfikuje raty?

  O wiele istotniejsze dla banku są informacje z Biura Informacji Kredytowej. To tam bank sprawdzi, jakie mamy zobowiązania kredytowe oraz czy nie mamy problemów z ich spłatą. Te dane, wraz z informacją o zatrudnieniu oraz wysokości wynagrodzenia, decydują o ewentualnym przyznaniu kredytu oraz o jego wysokości.

  See also:  Sts Jak Przelac Pieniadze Z Bonusu Na Depozyt?

  Jak sprawdzic swój kredyt w Santander?

  Gdzie uzyskam informacje. Masz zaległości – skontaktuj się z naszym doradcą pod numerem telefonu: 61 849 76 10 – zaległość 1 lub 2 raty – infolinia czynna od 8:00 do 18:00.

  Jak splacic wczesniej kredyt w Santander?

  Klient może dokonać całkowitej spłaty kredytu/pożyczki w terminie wcześniejszym niż data płatności ostatniej raty kredytu/pożyczki. O zamiarze spłaty kredytu/pożyczki Klient powinien pisemnie poinformować Bank najpóźniej w terminie 3 dni przed jej dokonaniem.

  Ile trwa wyplata kredytu Santander?

  Podsumowanie. Cała procedura kredytowa licząc od momentu złożenia wniosku, a kończąc na otrzymaniu środków powinna zamknąć się w dwóch miesiącach. Jeśli zależy nam na czasie warto odpowiednio przygotować się do ubiegania się o kredyt.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.