Jak Przelac Bonus Na Depozyt Sts?

Jeśli wygrałeś, to dodatkowo, żeby przenieść bonusowe środki na konto depozytowe – musisz spełnić warunek obrotu. Jaki? Zagrać za trzykrotność bonusu w wygranych kuponach z kursem minimalnym 1.91. Po zrobieniu 100% obrotu bonus zostanie zamieniony na depozyt i będziesz mógł wypłacić pieniądze.

Jak wyplacic pieniądze z STS z bonusu?

Po dokonaniu pełnego obrotu przyznany przez STS Polska ekskluzywny bonus vipowski zostanie przeniesiony z konta bonusowego na konto główne z saldem depozytowym. Jak się to stanie, to wówczas możemy już wypłacić bonus na indywidualny rachunek bankowy.

Jak obrócic bonusem STS?

Jak więc obrócić bonus w STS? Trzeba obrócić nim trzykrotnie po kursie 1.91 lub większym. Ważną rzeczą jednak jest to, że liczą się tylko i wyłącznie trafione kupony. To bardzo ważna rzecz, bowiem wyróżnia to tego operatora właśnie od innych zakładów bukmacherskich.

Jak uzyc bonus STS?

Regulamin bonusu również nie jest skomplikowany. Wystarczy postawić pierwsze zakłady na Betgames z kursem minimalnym 1.90 w ciągu jednej doby. Jeśli gracz trafi jego środki trafią na konto depozytowe. Jeśli nie to STS zwraca również na konto depozytowe równowartość przegranych stawek do 20 PLN.

Jak sprawdzic obrot bonusu STS?

Jak sprawdzić obrót bonusem STS? Każdy typer może w dowolnym dowiecie się, kiedy będzie mogła odbyć się u niego wypłata bonusu STS. Najlepszym sposobem na to jest dostępna na stronie STS zakładka Moje Konto.

Jak sprawdzic kupon w STS?

Pozwól, że pokażemy Ci, jak sprawdzić kupon STS w Internecie krok po kroku:

  1. Wejdź na stronę internetową bukmachera pod adresem www.sts.pl.
  2. Na stronie głównej po prawej stronie znajdziesz okienko opisane hasłem „SPRAWDŹ KUPON”.
  3. Wpisz tam numer kuponu STS, by przekonać się o swojej wygranej.
See also:  Jak Płacić Telefonem Getin Bank?

Jak zakonczyc obrot bonusem w Total Casino?

W przypadku chęci anulowania bonusu Gracz powinien się skontaktować z działem Obsługi Klienta. Anulowanie bonusu spowoduje zamknięcie bonusu oraz usunięcie wszystkich środków pochodzących z tego bonusu, znajdujących się na Saldzie Bonusowym.

O co chodzi z bonusem w STS?

Inaczej mówiąc: bonus od pierwszej wpłaty. Jak sama nazwa wskazuje, to dodatkowe środki, które otrzymujesz po zasileniu swojego konta w STS, a więc możesz obstawiać za dwa razy więcej – Ty wkładasz połowę, drugie tyle daje Ci bukmacher. Maksymalnie w ramach bonusu możesz dostać darmowe 1200 zł na zakłady.

Leave a Reply

Your email address will not be published.