Jak Zarejestrować Bon Turystyczny Przez Bank?

Zarejestruj się na platformie PUE ZUS – zrobisz to w serwisie iPKO → e-Urząd. Potwierdź swoje dane na platformie PUE ZUS. Swój bon dostaniesz SMS-em lub e-mailem. Żeby nim zapłacić, przedstaw bon w czasie rezerwacji lub w momencie zakwaterowania.

Czy przez bank można aktywować bon turystyczny?

Jak wygląda bon turystyczny? Polski Bon Turystyczny ma formę 16-cyfrowego kodu elektronicznego. Można go aktywować na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, do której dostęp prowadzi między innymi z bankowości elektronicznej kilku banków. Można się na niej także zalogować korzystając z Profilu Zaufanego.

Jak aktywować bon turystyczny przez bankowość?

Zaloguj się do swojego konta. Wybierz zakładkę MilleUrząd > PUE ZUS i kliknij Przejdź do PUE ZUS. Na stronie PUE wybierz zakładkę Ogólny, a następnie Polski Bon Turystyczny> Mój bon. Uzupełnij swój aktualny adres e-mail i numer telefonu, na które otrzymasz bon w postaci 16-cyfrowego kodu.

Jak wygenerować bon turystyczny przez bank?

Do aktywacji bonu turystycznego w PUE ZUS potrzebny jest Profil Zaufany, który można bezpłatnie aktywować za pomocą usługi mojeID. Umożliwia ona zdalne potwierdzanie tożsamości za pomocą danych z bankowości internetowej.

Jak aktywować bon turystyczny przez Bank krok po kroku?

Jak aktywować bon turystyczny?

 1. Krok 1: Zaloguj się na swój profil na PUE ZUS.
 2. Krok 2: Wybierz z górnego menu zakładkę i przejdź do zakładki, a następnie.
 3. Krok 3: W celu aktywacji bonu kliknij przycisk.
 4. Krok 4: Wyświetli się okno.

W jakim banku można zlozyc wniosek o bon turystyczny?

Bon turystyczny przez bank

Bank Rok założenia
1 PKO BP 1919 r.
2 Bank Pekao 1929 r.
3 Santander BP 2001 r.
4 ING Bank Śląski 1991 r.

Jaki bank obsługuje bon turystyczny?

Usługę tę można aktywować w systemach bankowości elektronicznej następujących banków: T-Mobile Usługi Bankowe, PKO Bank, inteligo, Santander Bank Polska, Bank Pekao, mBank, ING, Millennium Bank, Alior Bank i wybranych bankach spółdzielczych.

See also:  Kiedy Płacimy Podatek Od Kryptowalut?

Jak aktywować bon turystyczny przez profil zaufany przez bank?

Bon turystyczny i usługa Profil Zaufany (mojeID)

 1. Zweryfikować swój adres email w bankowości internetowej.
 2. Utworzyć konto w usłudze ‘Profil Zaufany’ pz.gov.pl wybierając poświadczenie tożsamości przy pomocy bankowości internetowej.
 3. Utworzyć konto w serwisie ZUS PUE aby uzyskać dostęp do bonu.

Jak aktywować bon turystyczny przez bank spółdzielczy?

Jak złożyć wniosek o bon turystyczny za pośrednictwem Banku Spółdzielczego w Limanowej?

 1. Do aktywacji bonu turystycznego w PUE ZUS potrzebny jest Profil Zaufany, który można bezpłatnie aktywować za pomocą usługi mojeID.
 2. Jeżeli już masz Profil Zaufany wejdź na www.zus.pl i w nagłówku strony kliknij „Zarejestruj w PUE”.

Czy przez Bank Spółdzielczy można złożyć wniosek o bon turystyczny?

Aby skorzystać ze świadczenia w formie bonu, wystarczy mieć profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Jak to zrobić? Wejdź na www.zus.pl i w nagłówku strony kliknij „Zarejestruj w PUE”. Następnie wskaż metodę rejestracji kontem bankowym wybierając Bank Spółdzielczy w Sokołowie Młp.

Jak złożyć o bon turystyczny?

Wniosek można złożyć papierowo na adres: Polska Organizacja Turystyczna, ul. Janińska 32, 32-020 Wieliczka lub elektronicznie na skrzynkę ePUAP Polskiej Organizacji Turystycznej. Wzór wniosku jest dostępny na stronie www.bonturystyczny.gov.pl. POT rozpatrzy wniosek i wyda decyzję.

Jak aktywować bon turystyczny 2022?

Jak skorzystać z bonu turystycznego?

 1. Osoby, które chcą skorzystać z Polskiego Bonu Turystycznego muszą mieć profil na PUE ZUS.
 2. Aktywuj bon – wejdź na PUE ZUS w zakładkę, a następnie w > Użyj przycisku i podaj aktualny adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego.

Czy bon turystyczny trzeba aktywować?

Aby skorzystać z bonu turystycznego, wystarczy mieć profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Trzeba też aktywować bon (Instrukcja ‘Jak aktywować bon, przeglądać dane i sprawdzać historię transakcji’, plik docx 666 kb).

Leave a Reply

Your email address will not be published.