Na Ile Lat Można Wziąć Kredyt Hipoteczny?

Uzyskanie kredytu hipotecznego na okres 30-35 lat po czterdziestce jest możliwe. Przychylniej na wiek kredytobiorcy patrzy Bank Pocztowy oraz Alior Bank. Najwięcej banków określa jako ostatni czas do spłaty zobowiązania wiek 70 lat. W razie, gdybyśmy mieli przekroczyć limit, możemy skorzystać z warunków jego wydłużenia.
Standardowo okres kredytowania wynosi do 30 lat, dzięki czemu czas spłaty zobowiązania możesz dogodnie dopasować do swoich możliwości.

Do jakiego wieku kredyt hipoteczny ING?

W naszym Banku, tak jak w wielu innych, maksymalnie kredyt może zostać udzielony nawet na 35 lat. Jeśli interesuje Cię pożyczka hipoteczna – maksymalny okres kredytowania dla tego produktu w naszym banku wynosi 25 lat.

Do jakiego wieku można otrzymac kredyt?

Wiele banków ustala maksymalny okres kredytowania kredytu hipotecznego nawet do 80. roku życia. Jednakże, po 40-ce, Twój wiek może niestety działać na Twoją niekorzyść.

Czy kredyt hipoteczny można wziąć na 10 lat?

Z pewnością nawet 10 lat to dość długi okres, niemniej w przypadku kredytów hipotecznych przeważnie wynosi on nawet 25 lat. Najdłuższy możliwy okres kredytowania to 30 lat, jednak obecnie oferuje go tylko kilka banków.

Ile się czeka na kredyt hipoteczny 2021 ING?

„Jeśli chodzi o sytuację w konkretnych bankach, to czas rozpatrywania wniosków mocno skrócił się w ING Banku Śląskim. Obecnie cały proces, czyli od momentu złożenia wniosku do uruchomienia, może tam trwać 1 miesiąc.

Czy można wziac kredyt gotówkowy na 20 lat?

Nic dziwnego, że kredyt gotówkowy cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Może być zaciągany nawet na 20 lat, a kwoty wsparcia to nierzadko 150-200 tysięcy złotych. Jest to więc solidne wsparcie finansowe, które banki udzielają coraz częściej na dowolny cel.

See also:  Jak Obliczyć Odsetki Od Pożyczki Od Udziałowca?

Czy 70 latek dostanie kredyt?

Maksymalny wiek kredytobiorcy – podsumowanie

Ważne są również wytyczne Komisji Nadzoru Finansowego. W większości ofert dostępnych na rynku wiek kredytobiorcy przy kredycie hipotecznym w momencie spłaty ostatniej raty nie powinien przekraczać 70 lat, a przy kredycie gotówkowym 80 roku życia.

Czy 40 latek dostanie kredyt hipoteczny?

– Osoba po 40-stce nie będzie miała większego problemu z uzyskaniem kredytu na okres 25 lub 30 lat. Nawet klient w wieku 50 lat również ma szansę na uzyskanie finansowania na 20-25 lat. Zależność jest prosta – im starszy kredytobiorca, tym krótszy, maksymalny okres kredytowania, dodaje Rafał Salach.

Czy w wieku 45 lat dostanie kredyt hipoteczny?

Większość banków dopuszcza spłatę ostatniej raty zanim kredytobiorca osiągnie 70-75 lat. Osoba w wieku 40-45 lat ma więc ostatnią szansę na wzięcie kredytu hipotecznego z maksymalnym okresem spłaty.

Czy majac kredyt dostanę kredyt hipoteczny?

Podsumowując, można wziąć kredyt hipoteczny z kredytem gotówkowym, o ile dochody umożliwią spłatę obu zobowiązań. Warto też pamiętać, że na decyzję banku o udzieleniu kolejnej pożyczki będzie miała wpływ jego polityka kredytowa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.